Höstpyssel

Senaste styrelseprotokollen

Senaste styrelseprotokollen läggs ut på detta sätt eftersom det är problem med att lägga ut under fliken”protokoll”. Klicka på någon av länkarna nedan.

Protokoll fört vid Farhults Byaförening 2018-11-04

Protokoll fört vid Farhults Byaförening 2019-03-17

Protokoll fört vid Farhults Byaförening 2019-05-12

Årsmötesprotokoll fört vid årsmöte 2019-06-23

Konstituerande sammanträdes protokoll fört 2019-06-23

2019-11-10 Protokoll fört vid Farhults Byaförening

 

 

 

 

Möbler till lån/hyra. Hyra av festplatsen

Byaföreningen har hopfällbara bord och stapelbara stolar som kan lånas av medlemmar kostnadsfritt, är du inte medlem så kostar det 500 Kr i hyra. Möblerna finns att avhämta vid festplatsen, bara att kontakta Katarina på Byaföreningens mail farhultsbyaforening@hotmail.com 

Byaföreningens festplats i Farhult kan hyras till en kostnad av 500 kronor för icke medlem och 200 kr för medlem. I hyran ingår bord och stolar. Kontakta Katarina på Byaföreningens mail för att boka. farhultsbyaforening@hotmail.com 

Anslagstavlorna

Det är inte tillåtet att sätta upp anslag av privat karaktär på föreningens anslagstavlor utan godkännande av styrelsens ordförande.

Share This